7.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Дали си проститутка?! Водителката ја шокираше Џенифер Анистон – актерката занеме по прашањата!

Најчитани вести

Џенифер не очекуваше вакво прашање.

Познатата актерка Џенифер Анистон се приклучи на шоуто „Ова утро“, каде одговараше на прашања за нејзината кариера и неодамнешните проекти, а потоа водителката и постави прашање кое целосно ја шокираше.

Џенифер цело време се обидуваше да ја разбере водителката Џози Гибсон, која зборуваше со силен британски акцент. Во еден момент, таа ја праша: „Дали си проститутка“, а актерката во еден момент остана без зборови.

Сепак, прашањето беше погрешно протолкувано, што веднаш беше разјаснето во продолжение на интервјуто.

Водителката ја праша Џенифер „Are you a hugger“, што во превод значи „Дали сакаш да се гушкаш?“, Но поради акцентот звучеше како да ја прашала Џенифер „Are you a hooker“, што во превод значи „Дали си ти проститутка?”.

Изразот на Анистон покажа колку е шокирана, а Рис Витерспун, која исто така беше вклучена во разговорот, не можеше да престане да се смее.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com