Home Шоубиз Дали ова е МОТИВОТ ЗА САМОУБИСТВО НА ЈУТЈУБЕРОТ Мирко, и вреди ли за таков чин

Дали ова е МОТИВОТ ЗА САМОУБИСТВО НА ЈУТЈУБЕРОТ Мирко, и вреди ли за таков чин

by Lina Muslija

Посебно внимание привлече тоа што во својот последен придонес во неколку наврати споменува задолжување пари, долгови и враќање на долгови.

Познатиот Јутјубер Мирко Рашиќ (33) е пронајден мртов во сала во Сурчин, а последниот придонес му бил само два дена пред смртта.

Посебно внимание привлече тоа што во својот последен придонес во неколку наврати споменува задолжување пари, долгови и враќање на долгови.

Ти се јавуваат, те прекинуваат, бараат пари, а ти не сакаш да им ги дадеш, затоа што да им ги дадеш, немаше да го имаш тоа што го имаш – рече на почетокот на извештајот.

Во еден момент тој коментираше:

– Можеби оваа насмевка би ја заменил за подобар живот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More