28.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

ДАЛИ ОВАА ЖЕНА СТАРЕЕ?! Еве колку Џенифер Лопер се (не)променила со текот на годините (ФОТО)

Најчитани вести

Џенифер Лопез, американска пејачка, актерка и танчерка, е синоним за младоликост. Иако е во шестата деценија од животот, нејзините години се само бројка. За оваа 51-годишна девојка многумина тврдат дека никогаш не изгледала подобро. Се вративме во времето и се потсетивме како се менуваше Џеј Ло со текот на годините, па проценете сами дали оваа жена старее воопшто.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести