10.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Дали е таа новата девојка на Бред Пит? (ФОТО)

Најчитани вести

Бред Пит, откако раскина со германската манекенка Никол Потуралски, повторно е во центарот на вниманието поради неговиот љубовен живот.

Овој пат странските медиуми јавија за неговата наводна романса со неговата колешка и една од најубавите австралиски актерки Марго Роби.

Бред и младата актерка соработуваа за време на снимањето на филмот „Еднаш порано во Холивуд“, каде веќе се шпекулираше дека на Пит му се допаѓа Марго и покрај тоа што со години е во брак со продуцентот Том Акерли.

Бред и Марго повторно ќе бидат на големото платно во филмот „Вавилон“, а како што беше напишано, ниту славната актерка не остана имун на шармот на нејзиниот колега. Ќе дознаеме наскоро дали ќе му даде шанса на Пит.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести