26.8 C
Skopje
Wednesday, June 16, 2021

„ДАЛИ Е РЕАЛНО ОВА…“ Манекенката Хајди Клум ги запали социјалните мрежи со фотографии од својата…

Најчитани вести

Фановите во неверување.

Американската манекенка од Германија, Хајди Клум (47) ги запали социјалните мрежи со кадри на нејзината ќерка Лени Клум (16).

Хајди и Лени се многу блиски, а девојчето тргна по стапките на нејзината мајка во нејзината кариера. Почна да снима сè повеќе кампањи, а мајката и ќерката неодамна „се појавија“ заедно на насловната страница на списанието „Vogue“.

Така, Хајди беше присутна на една од фотосесиите на нејзината наследничка и по тој повод ги забележа кадрите додека позираше. Младата Лени привлече големо внимание во јавноста со својот изглед и навистина има ангелска убавина.

„Лени е убава!“, „Изгледа како ангел“, „Копија на Хајди“, „Дали е реално дека е толку убава?“, „Хајди секако е горда на својата ќерка“, „Вистински мал модел“, некои од коментарите.

Инаку, Хајди ја доби Лени со италијанскиот бизнисмен Флавија Бриаторе, со кого раскина кратко откако дозна дека е бремена, а ја одгледуваше пејачот Сил. Манекенката има уште три деца, Хенри (15), Јохан (14) и Лу (11), кои ги доби со пејачот Сил (57), со кого беше во брак од 2005 до 2014 година.

Да потсетиме, Хајди неодамна беше фотографирана со својата ќерка Лени и нејзиното момче на шопинг, а многу фанови тогаш рекоа „дека мама не мора баш и на дејт да ја следи“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести