17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Дали е можно да живееме во заблуда сите овие години? Освежувачот за ВЦ школка не се става онака како што мислите

Најчитани вести

Некои работи се прават механички и човек никогаш не се преиспитува дали тој начин е погрешен или не.

Со појавувањето на интернетот и олеснетата можност за снимање, социјалните мрежи се преплавени со разни видеа – од рецепти, до сите (не)можни совети.

@maca_official

OMG😱😱😱 #viral #fyp #foryou #trend #foryoupage #hrvatska #srbija #xyzbca♬ You give me butterflies – ✨amo a mis 23.4k subs✨

Едноставно неверојатно е тоа што години наназад освежувачот за ВЦ школка сме го ставале погрешно.

Кога ќе се размисли подобро, овој начин е апсолутно логичен, но никој од нас не размислувал нешто многу за тоа.

Видеото стана вирално на социјалните мрежи, а коментарите воглавно се од шокирани корисници. Никој не може да верува дека освежувачот се става на овој начин.

@maca_official

Reply to @gloriaslavinski STAAYS❤❤ #xyzbca #srbija #hrvatska #foryoupage #trend #foryou #fyp #viral♬ You give me butterflies – ✨amo a mis 23.4k subs✨

Во второто видео, корисник ја тестира издржливоста и како што се гледа после повлекувањето на водата, освежувачот стои.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com