Home » Грчки државјанин пронајден мртов во стан во Карпош

Грчки државјанин пронајден мртов во стан во Карпош

by Журнал.мк

Грчки државјанин е пронајден мртов во стан во скопската населба Карпош. Безживотното тело го пронашол негов колега кој веднаш пријавил во полиција.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More