1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Градник, мрежести чорапи и високи потпетици: Дамиано Давид повторно ги шокираше фановите

Најчитани вести

Дамијано Давид, кој победи на Евровизија со својот бенд Манескин, се обидува да ја шокира јавноста со незамислива облека скоро секој ден.

Овој Италијанец, кој маѓепса девојки ширум светот, уште еднаш ги фрли обожавателите во транс, со фотографија на која позира во женска долна облека, мрежести чорапи и потпетици.

Дамијано позираше со колешката од бендот облечен во секси градник и гаќички, но и мрежести чорапи. За три дена собра околу 2 милиони лајкови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести