26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Го урна интернетот: Најмладата милјардерка на светот се сликаше гола

Најчитани вести

Реалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмлада милјардерка на светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ и тоа во прегратка на својот партнер, Раперот Тревис Скот.

Она што посебно ги воодушеви нејзините фанови, кои имаа можност да ја видат фотографијата на Инстаграм, е фактот што таа е целсно гола!

„Кога Хјустон ќе го сретне ЛА“, напиша Кајли под фотографијата која за помалку од 24 часа заработи над 12 милиони лајкови, а меѓу коментарите можеше да се види „Вау“, „Ова ќе го урне интернетот“, „О мој боже, твојот задник е совршен“, „Гориш“.

Да потсетиме, Кајли Џенер и Тревис Скот во февруари минатата година, по повеќегодишна врска, ја добија ќерката Сторми Вебстер.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com