14.8 C
Skopje
Wednesday, September 22, 2021

Го дочекавме и ова: Ирина Шајк и Бредли Купер фатени заедно (ФОТО)

Најчитани вести

Смирувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк се чекаше долго време, иако двајцата молчат за сето ова, последните фотографии покажуваат дека тоа можеби веќе се случило. Имено, еден од најинтересните поранешни парови, не престанува да го привлекува вниманието на медиумите, иако одамна ставија крај на нивниот брак.

Бредли Купер (46) и рускиот модел беа фотографирани заедно овој пат во Њујорк. Овој пат нивната четиригодишна ќерка Ли не беше со нив, па фановите со ентузијазам започнаа да шпекулираат дека смирувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер е завршена работа.

Ирина Шајк и Бредли Купер беа фатени заедно на улиците во Њујорк пред неколку месеци, додека ја шетаа својата ќерка Ли. И додека Бредли носеше маска, Ирина одеше слободно покажувајќи го своето убаво лице. Судејќи според нејзината широка насмевка, но и страствени прегратки, постои надеж дека Бредли Купер е повторно со Ирина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com