9.8 C
Skopje
Monday, October 18, 2021

Гоца Тржан СЕ СОБЛЕЧЕ на плажа, лавина коментари за нејзиното тело

Најчитани вести

Српската пејачка Гоца Тржан (45) оваа година летува на Лефкада во Грција.

Таа ги запали социјалните мрежи со објавата на новите фотографии, на кои на покажува одличната фигура на телото.

Гоца позираше во бикини на песочната плажа и ги откри и своите тетоважи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com