19.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Гоца Тржан се пофали колку пати дневно водела љубов

Најчитани вести

Пејачката Гоца Тржан одговораше на провокативно прашање од водителот Огнен Амиџиќ во неговата емисија “Амиџиќ шоу“.

Имено, пејачката била прашана колку пати водела љубов за само 24 часа.

“12 пати по ред сум водела љубов. Не знам како би било сега, тој човек сега е постар и мислам дека не може сега толку да издржи“, одговорила Гоца.

“Oва е сериозен рекорд“ – изјавил водителот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com