17.8 C
Skopje
Saturday, July 31, 2021

Гостиварец повикал полиција откако бил нападнат од неговата сопруга

Најчитани вести

Во попладневните часови на 13 март, гостиварец во полиција пријавил дека претходно истиот ден во угостителски објект во Гостивар бил физички нападнат со тврди предмети од неговата 59-годишна сопруга.

Таа била приведена и по целосно расчистување и документирање на случајот, против неа ќе следи соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести