0.8 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

ГОРИ МАЛИБУ: Алесандра Амбросио ги освои сите погледи

Најчитани вести

Една од најатрактивните моделки во светот и поранешниот ангел на Викторија, Алесандра Амбросио ги воодушевила дамите ширум светот со креацијата која ја прошетала по улиците на Малибу.

Папараците успеале да ја фатат пред еден луксузен комплекс додека чека пријателка, а кога ги видела почнала да позира.

Долгиот, летен фустан со специфичен крој и ги откривал рамената, дел од стомакот и грбот, а пуф-ракавите и дале шик изглед.

Александра била облечена сета во бело, а од модни детали на себе имала само очила – ленонки, ѓердан и обетки.

Како ви се допаѓа ова романтично издание на преубавата Бразилка?

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com