27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Горд на својата сопруга – сопругот на Јелена Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп

Најчитани вести

Јелена Карлеуша е позната како некој кој големо внимание обрнува на својот изглед.

Посебно грижливо одбира комбинации за снимање на „Ѕвездите на Гранд“, а таму никогаш не се појавува без шминка.

Познато е дека Јелена ниту на социјалните мрежи не објавува свои фотографии без шминка, но сепак една таква нејзиниот сопруг Душко Тошиќ објавил пред две години на Инстаграм и на сите им покажал како изгледа пејачката.

На снимката Јелена има минимално шминка и тотално е во опуштено издание.

jelena1

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com