15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Голманот на Џенова го однел Ферарито во автоперална, а таму му го искршиле

Најчитани вести

Федерико Маркети, резервниот голман на Џенова (37) се соочи со една несекојдневна ситуација.

Имено, Маркети се решил своето Ферари да го однесе во автоперална, а таму еден од вработените си земал за право малку да го повози скапоцениот автомобил. Се ќе поминеше без проблеми ако човекот кој го возел Ферарито не се го удрил во банкина.

Од ударот предниот дел на Ферарито е целосно искршен.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com