32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Голема граѓанска трибина „На прав пат” денеска во Скопје

Најчитани вести

Караванот отворени граѓански трибини на СДСМ под мотото „На прав пат” денеска ќе биде со граѓаните на Скопје.

Големата граѓанската трибина на СДСМ ќе се одржи во Спортскиот центар „Борис Трајковски”, со почеток во 13.00 часот.

Свое обраќање на трибината ќе имаат:

–   Претседателот на СДСМ, Зоран Заев,

–   Заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска, и

–   Градоначалникот на град Скопје, Петре Шилегов.

СДСМ

Центар за комуникации со јавноста

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com