32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Година на „голи“ фустани: 9 најдобри модели во 2019

Најчитани вести

Секоја година светските ѕвезди нè воодушевуваат – некои повеќе, некои помалку – со изборот на модните комбинации со кои се одлучуваат да прошетаат на црвениот тепих.

Оваа година, познатите глумици и манекенки успејаа атрактивниот „гол“ фустан да го понесат на едно повисоко ниво.

Погледнете кои се деветте познати личности кои гламурозно прошетаа со „голиот“ фустан на црвениот тепих.

Џенифер Лопез

Фото: Профимедиа

Саоирс Ронан

Profimedia

Кендал Џенер

Profimedia

Роми Стријд

Profimedia

Гема Чен

Profimedia

Зое Кравиц

Profimedia

Ема Робертс

Image result for Emma Roberts profimedia
Profimedia

Наоми Кемпбел

Profimedia
Profimedia

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com