9.8 C
Skopje
Sunday, October 17, 2021

Гласините за промена го излуделе актерот: Тој нема да биде Бонд. Само преку мене мртов!

Најчитани вести

Славниот актер Даниел Крег, кој го отелотвори легендарниот агент 007 сигурно има свој фаворит за оној кој ќе ја преземе улогата од него, но за тоа не сака да зборува јавно.

0635364499, Džejms Bond, Danijel Krejg

Иако не сакал да каже кој му е фаворит во едно интервју сепак открил кого не сака да го види во улогата на Бонд. Крег рекол дека Хју Џекмен дефинитивно не е негов избор.Во едно ТВ-интервју, додуша со насмевка на лицето, рекол дека Хју не е за таа улога.– Тој нема да биде Бонд. Само преку мене мртов, рекол Крег.

Hju Džekman

Џекмен ја прифатил шегата, па се огласил на Твитер

– Па… Даниел, пријателе, ти за мене скеогаш ќе бидеш 007. Јас сум за, напишал актерот.

Џекмен отсекогаш сакал да го глуми Бонд, а еднаш и бил потенцијална замена за Пирс Борснан. Но тогаш не бил заинтересиран за улогата затоа што го снимал “X-Men 2”, а улогата на Вулверин тогаш беше важен дел од неговиот живот.

– Не сакав да глумам две важни улоги во исто време, рекол актерот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com