33.8 C
Skopje
Tuesday, August 3, 2021

Глам или блам: Дали згрешила убавата Ирина Шајк со оваа комбинација?

Најчитани вести

Руската манекенка Ирина Шајк ја следат фотографите каде и да оди, така што ниту еден нејзин стајлинг не може да остане незабележан.


Атрактивната бринета која живее во Њујорк, каде ја воспитува својата ќерка, тригодишната Леа де Сена, со нејзиниот поранешен партнер, холивудската sвезда Бредли Купер, редовно предизвикува воодушевување кај модните зависници, но стајлингот, кој вклучуваше висока кожа чизми со штикли и шарени хулахопки се покажаа како најдобро решение.

Irina Shayk

Ситуацијата ја спаси моќното палто Макс Маре во црно, а славната 35-годишна девојка, за која многумина сметаат дека е една од најубавите жени во светот, носеше трендовска чанта во боја на коњак, исто така By By , и впечатливи очила на Линда Фароу.

Irina Shayk

Патем, комбинациите во уличен стил кои вклучуваат светли бои и дезени станаа нејзин специјалитет, за што неодамна зборуваше во интервју за Вог.

Ирина признава дека неодамна открила бои и дека и го креваат расположението.

Irina Shayk

„Порано носев темни бои, но сега забележувам дека кога носам нешто во боја, тоа ми го крева расположението“, вели убавицата, сеќавајќи се на своето скромно воспитување во Русија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести