32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Гламурозна забава и лудило до раните утрински часови – Синот на Аделина Тахири и Јоже наполни една година

Најчитани вести

Аделина Тахири и нејзиниот сопруг Серјожа Марков вчеравечер организираа гламурозна роденденска забава за својот син Јон кој наполни една година.

На прославата присуствуваа голем број на нивни пријатели, роднини, но и познати фаци од домашниот џет сет.

За музиката и доброто расположение бил задолжен Џеј Рамадановски кој допатувал во Скопје специјално за овој повод./ubavinaizdravje.mk/

Во продолжение погледнете како изгледаше луксузната роденденска забава:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com