27.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Ги следи чекорите на нејзината ТРАНСРОДНА сестра!Вивиен Џоли Пит направи голем чекор!

Најчитани вести

Меѓу најпознатите деца во Холивуд, без сомнение, се шесте наследници на некогашниот еден од најпопуларните парови, а денес поранешните сопружници во борба за старателство над истите тие деца. Тоа секако се деца на 45-годишната Анџелина Џоли и 56-годишниот Бред Пит, меѓу обожавателите и медиумите познати и како деца на „Бранџлајн“.

Исто како и нивните славни родители, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12-годишните близначки Вивиен и Нокс – привлекуваат внимание каде и да се појават.

И иако медиумите и јавноста беа најинтригирани од Медокс, поради конфликтот со Бред, а Шило, која со години ги полнеше медиумските колумни со својот изглед и приказната за трансродовоста, најмладата ќерка на поранешната актерска двојка, самостојачката Вивиен, привлече поголемо внимание.

По неодамна објавените бројни медиумски извештаи за изгледот на 12-годишно девојче кое „преку ноќ“ пораснало од девојче во девојка, списанието „Женски ден“ сега наведува дека Вивиен е причина за најновите проблеми на Анџелина. Имено, според медиумите, по многу години, девојчето одлучило да го замени домот на својата мајка со нејзиниот татко, па наводно тајно се преселила кај Бред додека сеуште трае спорот за старателството.

Vivienne Jolie Pitt

„На изненадување на многумина, Вивиен прераснува девојка – исто како нејзината сестра Шајло“, изјави неименуван извор за странски таблоид, објаснувајќи дека 12-годишното девојче е поблиска нејзиниот татко, со кого наводно гради многу подобри односи од нејзината мајка. по примерот на нејзината постара сестра, таа исто така одлучи да ја замени куќата на Анџелина со куќата на Бред.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com