19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Гиговска направи промена – првиот коментар го доби од своето момче

Најчитани вести

Познато е дека Гиговска секогаш е средена за пред камерите и изгледа одлично од глава до петици. Со своите модни комбинации, Антониа знае најчесто да ги изненади фановите и нејзините следбеници.

Овојпат, како што и пишувавме Антониа направи промена кога станува збор нејзиниот изглед односно коса, па младото девојче премина во русокоси.

Гиговска на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзиниот нов изглед, а веднаш под објавата ја опсипаа со коментари, а прв беше оној на нејзиното момче Иван Јованов кој напиша: „ОMG“.

Пофалби доби и од фризерот Даниел Николовски, како и од водителката Елена Стојановска. За кратко време Гиговска доби повеќе од 13 000 лајкови.

За потсетување, Антониа неодамна најави дека подготвува нешто ново и наскоро фановите ќе ги израдува со нови песни.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com