0.8 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Георгина со нова жешка фото сесија од нејзината спална

Најчитани вести

Георгина Родригез, поубавата половина на Кристијано Роналдо, со сет фотографии на Инстаграм уште еднаш покажа зошто е една од најпривлечните жени, а мажите најмногу ги возбудија тие од спалната соба.

Манекенката објави фотографии од своето секојдневие, но тоа не ги интересираше мажите.

Имено, Родригез позира речиси разголена само по градник. Серијата фотографии им се допаднаа на над два милиони следбеници а коментарите се редеа со молскавична брзина.

И додека Георгина ги излудува мажите странските медиуми продолжуваат да шпекулираат дали фудбалерот Кристијано Роналдо ќе се врати во Реал Мадрид до крајот на преодниот рок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com