7.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Георгина открива дека сака Роналдо да ја побара за жена: Тоа не зависи од мене (ВИДЕО)

Најчитани вести

Трејлерот прикажува сцена на Георгина со пријателите во приватен авион, во која таа одговара на прашањето за нејзината венчавка со Кристијано. Пријателите ја прашаа дали Роналдо ќе ја запроси.

„Не зависи од мене … Барем“, рече Георгина, која со Роналдо ја има тригодишната ќерка Алан Мартин, а тие ги воспитуваат неговите други деца, синот Кристијано, и близнаците Матео и Ева Марија.

Шоуто Сој Георгина го следи приватниот живот на моделот, од мајчинството и деловниот аспект на животот до нејзините подеми и падови.

“Мојата реалност доаѓа наскоро на Нетфликс. Едвај чекам да ја видам, многу сум возбудена”, напишала неодамна Георгина на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com