10.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Гемак Трејд го проширува своето портфолио со три нови производи

Најчитани вести

Гемак Трејд го проширува своето портфолио со три нови производи

Станува збор за модерни и иновативни производи, дел од категоријата пијалаци, спремни за консумација, a базирани на најпознатите брендови Smirnoff вотка и Gordon’s џин.

Светскиот познатиот и најпродаван London Dry џин – Gordon’s во комбинација со тоник, можете да го понесете секаде со себе и да уживате во свежиот и неповторлив вкус на џин & тоник. Овој производ доаѓа во две варијанти Gordon’s & Tonic и Gordon’s Pink & Tonic, двата во лименка од 250мл.

Надоплонувајќи го добро познатиот Smirnoff Ice, новиот Smirnoff Ice Tropical е комбинација на овошен пунч и тропски вкус, направен со сода, Smirnoff No.21 вотка, манго и гуава. Производот доаѓа во модерно и стилско пакување од 275 мл.

Производите се веќе достапни во малопрадажба како и онлајн на – https://gemak.mk/shop/alkohol/mikseri/

Гемак Трејд е компанија која изминативе 30 години водена од иновација, храброст и интегритет работи на увоз и дистрибуција на пијалаци, тутунски производи, кафе и храна е лидер во регионот и ексклузивен стратешки партнер на светски најпродаваните брендови.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com