-6.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

(Галерија) Мик Џегер во врска со 44 години помлада балерина

Најчитани вести

Мик Џегер е во врска со 44 години помладата поранешна балерина Мелани Хемрик. Двајцата биле видени на одмор на плажите во Мајами. Тие се запознале во 2014 година, само неколку дена откако поранешната девојка на Мик беше најдена мртва во нејзиниот стан.

Засега двајцата се немаат огласено, а Мик досега на Инстаграм од Мајами има објавено фотографии на кои тој е сам.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com