21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Гавазова сонча газ во Грција е превземен

Најчитани вести

Фолк пејачката Сузана Гавазова е на одмор во Грција, во Полихроно. Таа објави фотографија на социјалните мрежи со која го привлече вниманието . Со полутанга, и кренат задник, Гавазова своите фанови ги испровоцира да и напишат дека избрала „кучечка поза“ за сончање и за на Инстаграм. Не е прв пат фолк пејачката да прдизвика внимани со провокативни фотографии. Текстот Гавазова сонча газ во Грција е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com