10.8 C
Skopje
Thursday, February 2, 2023

Гавазова како сирена- Мажи воздивнуваат, а жените завидуваат

Најчитани вести

Македонската фолкерка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата, а со овие фотографии во костими за капење и на плажа таа го докажа тоа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести