-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Гавазова како сирена- Мажи воздивнуваат, а жените завидуваат

Најчитани вести

Македонската фолкерка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата, а со овие фотографии во костими за капење и на плажа таа го докажа тоа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com