24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Врската се вжешти: Хари ќе се запознае со децата на Оливија Вајлд

Најчитани вести

Пејачот Хари Стајлс (27) со нетрпение очекува да се сретне со децата на неговата девојка Оливија Вајлд (36). Мирор пишува дека нивната врска станува се посериозна. Извор близок до пејачката за странските медиуми изјавил дека Стајлс со нетрпение очекува да се сретне со децата на Оливија.

Хари знае дека децата на Оливија се сè. Тие планираат да одат на романтично патување и да уживаат, тој сака да ја запознае својата девојка со семејството и пријателите – рекол изворот.

Harry Styles on Radio 2

Оливија отиде во Лондон по снимањето во САД за да може да поминува време со Хари. Нејзините деца, синот Отис (6) и ќерката Дејзи (4), во моментов се со нејзиниот поранешен свршеник и актер Џејсон Судеикис (45).

24sata

Патем, Оливија и Џејсон раскинаа на почетокот на 2020 година.

Раздеблата беше меѓусебна и тие останаа во добри односи поради децата – изјави пријател на поранешната двојка за странските медиуми. Хари сака да се осигура дека меѓу нив останува само пријателство.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com