32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Време е за „Ист Гејт Мол“: Финална распродажба

Најчитани вести

ФИНАЛНА РАСПРОДАЖБА во „Ист Гејт Мол“ со дури 70% попуст на вашите омилени брендови!

Попустите почнуваат во четврток,  21 јули, со East Gate Shopping Night и траат во тек на целиот викенд!

Уживајте во пазарење до полноќ и во ексклузивен концерт на македонски шлагери, со Андријана Јаневска, Сашо Гигов Гиш и со оркестарот „Полифонија“, со почеток од 21 часот!

Дојдете во „Ист Гејт Мол“ и зграпчете ги најдобрите понуди!

Ве очекуваме

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com