Home » Време е за „Ист Гејт Мол“: Финална распродажба

Време е за „Ист Гејт Мол“: Финална распродажба

by Журнал.мк

ФИНАЛНА РАСПРОДАЖБА во „Ист Гејт Мол“ со дури 70% попуст на вашите омилени брендови!

Попустите почнуваат во четврток,  21 јули, со East Gate Shopping Night и траат во тек на целиот викенд!

Уживајте во пазарење до полноќ и во ексклузивен концерт на македонски шлагери, со Андријана Јаневска, Сашо Гигов Гиш и со оркестарот „Полифонија“, со почеток од 21 часот!

Дојдете во „Ист Гејт Мол“ и зграпчете ги најдобрите понуди!

Ве очекуваме

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More