-2.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

Времето денеска, нестабилно со дожд и грмежи

Најчитани вести

Денеска се очекува променливо облачно и нестабилно време со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со пообилен пороен дожд, чести електрични празнења, силен ветер и услови за појава на град.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести