22.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Во црно – бели комбинации, Бекамови доминираа на црвениот килим на GQ наградите!

Најчитани вести

Облечени во елегантни одела, фатени за раце, Дејвид и Викторија Бекам освојуваа на црвениот тепих на наградите за GQ Маж на годин

Дејвид и Викторија секогаш изгледаат беспрекорно, а за многумина се пример како треба да изгледа еден маж и жена.

На овие настани, парот секогаш се појавува заедно, а со нив беше и нивниот најстар син, Бруклин.

Тројцата беа облечени во модно усогласени одела, а дамата се издвојуваше во бела комбинација покрај најважните мажи во нејзиниот живот.

bekamovi

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com