27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Во Центар повторно маж каснат од куче скитник

Најчитани вести

Скопје, 6 декември- Вчера во 15.10 часот во полициската станица Центар, М.Т.(44) од Скопје пријавил дека на улица „Кеј 13 Ноември“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога“, информираат од МВР.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com