0 C
Skopje
Monday, March 8, 2021

Во центарот на Скопје две лица каснати од кучиња скитници

Најчитани вести

Скопје, 27 ноември- Вчера во 09.40 часот во полициската станица Центар, Р.Ш.(60) од Скопје пријавил дека во центарот на Скопје бил каснат од куче скитник во пределот на десната рака.

„Исто така вчера во 11.45 часот во полициската станица Центар, Д.К.(23) од Скопје пријавил дека на Кеј „13-ти Ноември“ бил каснат од куче скитник во пределот на двете раце“, информираат од МВР.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести