12.8 C
Skopje
Monday, June 14, 2021

Во топ форма: Ева Лонгорија се пофали со сензационална фигура во трендовски костим за капење

Најчитани вести

Актерката и продуцентка Ева Лонгорија Бастон го доведе своето тело до совршенство, а на социјалните мрежи често покажува завидна линија.

На нејзиниот профил на Инстаграм каде ја следат повеќе од 8 милиони обожаватели, згодната бринета од мексикански корени уште еднаш предизвика збунетост покажувајќи како изгледа во костим за капење.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести