27.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Во стан во Козле пронајден мртов маж од Скопје

Најчитани вести

Скопје, 5 декември- Претпладне околу 11 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во домот на ул. „Ловќенска“ во Скопје, бил пронајден починат Б.С. (40).

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од СВР Скопје.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com