4.1 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

Во сообраќајна незгода на автопатот Скопје – Тетово загина 45-годишен тетовец

Најчитани вести

Синоќа на автопатот Скопје-Тетово во близина на надвозникот кај Требош во сообраќајна незгода,45 – годишен тетовец го загуби животот.

Две лица се здобиле со повреди и се префрлени во тетовската болница, информираше за Канал 5, портпарол на СВР Тетово, Марјан Јосифоски

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com