25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Во него ја најде љубовта по разводот: Стефан од „Некст тајм“ во врска со позната манекенка

Најчитани вести

Стефан Филиповски од дуото „Некст тајм“ веќе подолг период е во врска со манекеката Маја Ристеска, открива „Бекстејџ“, а пријатели блиски до двојката за естрадниот магазин тврдат дека се многу заљубени и неразделни.

Двојката се уште ја крие љубовта од јавноста, но манекенката се појави на промоцијата на бендот во Куманово за видеоспотот за „Јовка кумановка“.

Македонската манекенка и поранешна лото-девојка пред околу една година стави крај на двегодишниот брак со фудбалерот Јован Костовски./republika.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com