4.1 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

ВО ЖИВО: Обраќање на Мицкоски по повод 23-ти Октомври, Денот на Македонската револуционерна борба

Најчитани вести

Денеска во Долни Сарај, Охрид во 18:00 часот претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, ќе има свое обраќање по повод празникот 23-ти Октомври, Денот на Македонската револуционерна борба.

Обраќањето следете го во живо.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com