Home » Во автомобил пронајден стружанец во бесознание, со шприц покрај него

Во автомобил пронајден стружанец во бесознание, со шприц покрај него

by Журнал.мк

Во СВР Охрид вчера во вечерните часови било пријавено дека на локален пат во охридското село Долно Лакочереј, во возило „фолксваген кеди“, во бесознание бил пронајден Т.С. (49) од Струга.

Како што информираат од МВР, при преглед во возилото, пронајден бил шприц со остатоци од течност.

Со интервенција на екипа на итната медицинска помош од Охрид 49-годишникот бил пренесен во медицинска установа за укажување лекарска помош.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More