9.8 C
Skopje
Monday, October 18, 2021

Вооружени лица влегле во домот на дебарчанец и го претепале

Најчитани вести

Денес во 03.30 часот полициската станица Дебар било пријавено дека три лица физички го нападнале М.А. во неговиот дом во Дебар, кои носеле и огнено оружје.

Извршен бил увид на местото на настанот и се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com