19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ Сања Кужет е вистинска дама

Најчитани вести

Сања Кужет, шармантната водителна на популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, отсекогаш била фасцинирана кога е во прашање нејзиниот изглед, а сега таа покажа нешто провокативно издание од вообичаено.

Водителката на својот Инстаграм објави фотографија на која носи фустан кој открива повеќе гола кожа, а нејзините тенки и долги нозе излегоа во прв план.

Коментарите за нејзиниот изглед веднаш почнаа да се редат, а Сања само кратко напиша:

„Една спонтана и матна… за промена“.

Спонтаните нешта секогаш се послатнки и поубави, а кога Сања го прави тоа непланирано изгледа вака:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com