27.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Водителката на која автобус и ја откина раката се врати пред екраните: Облечена цела во црно и променет имиџ ги покажа последиците

Најчитани вести

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ по тешката сообраќајна несреќа повторно се врати пред малите екрани.

Таа пред малите екрани за прв пат се појави денеска со нова фризура и неколку килограми помалку, но со широка насмевка на лицето.

На многумина гледачи веднаш им го привлече вниманието необичниот нејзин прстен на десната рака истата онаа која и беше најтешко повредена во сообраќајната несреќа.

Прстенот водителката го носеше на местото каде што се носи свршенички прстен, но иако многумина се сомневаа дека таа тајно се венчала таа ги отфрли сите шпекулации.

Инаку за потсетување водителката беше тешко повредена и буквално автобус и ја откина левата рака ова зимо, а по неколкуте операции здравствената ситуација и се стабилизираше.

Последиците од несреќата ги носи се уште, но не се откажува од оваа борба.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com