7.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Водителката на „Гранд“ секси во бикини

Најчитани вести

Со слика во бикини покрај плажа, водителката на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, откри дека е на летување во Грција. Таа во моментов одмора со синовите Страхиња и Андрија и сопругот Немања. Водителката секојдневно објавува свои слики од летувањето, па освен што добива комплименти дека изгледа секси, обожавателите ја прашуваат зошто не стави и некоја семејна слика.

Популарната водителка неодамна потврди дека ќе се врати и во следната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, што ќе се прикажува од септември.Текстот Водителката на „Гранд“ секси во бикини е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести