-7.2 C
Skopje
Thursday, February 9, 2023

Внуката на Ана Бекута е ВИСТИНСКА УБАВИЦА

Најчитани вести

Ана Бекута има преубава внука, Соња Полиќ, која се не крие од камерите и веќе прави одлични видеа со нејзината баба, а се занимава со шминкање.

Додека внукот на Ана ретко се изложува во јавност, нејзината внука вели дека е послободна и сака камери. Поради оваа причина, Ана ја покани да биде член на нејзиниот тим кој ги подготвува натпреварувачите на „Ѕвездите на Гранд“.

Соња со години се занимава со шминка, честопати ја разубавува и нејзината позната баба и ова е можност да се дадат неколку корисни совети за облекување на девојчињата кои се натпреваруваат.

Ана Бекута во повеќе наврати потенцираше колку е горда на нејзината внука Соња, која минатата година, со остатокот од семејството, организираше незаборавна забава за нејзиниот 18-ти роденден, на кој присуствуваа голем број на познати личности.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести