18.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

ВМРО-ДПМНЕ: Граѓаните сe жртви на криминалното работење на СДСМ

Најчитани вести

Граѓаните сe жртви на криминалното работење на СДСМ.

Криминалниот октопод на СДСМ на чело со Заев со своите пипци навлезе во сите пори на општеството.

СДСМ го промовира и штити криминалот.

Обвинителството мора да се ослободи од стегите на власта и да постапува во согласност законите и правото. Правдата мора да важи подеднакво за сите, вклучувајќи ги и високите државни и партиски функционери од СДСМ.

ВМРО-ДПМНЕ кога ќе дојде на власт ќе воспостави неселективна правда и тогаш сите вклучувајќи го и Зоран Заев ќе одговараат пред правдата и зак

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com