16.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

ВМРО-ДПМНЕ: Ветуваа Европа, а донесоа бетонски столб на УЧК

Најчитани вести

Каде е Ковачевски да го искоментира столбот во Липково на ДУИ?

Во Битола бугарско здружение за ликот на Михајлов, во Липково 20 метарски столб на УЧК.

Има ли оваа држава премиер и институции?

Дали СДС наместо инвестиции сега поддржува градење столбови и споменици?

Дали Ковачевски на ова аплаудира, или негодува?

Зошто Липково нема квалитетна патна мрежа, а има столб од бетон висок 20 метри?

Зошто Липково нема квалитетна струјна мрежа а има споменик, и дали споменикот ќе ги врати иселените од Липково?

Ветуваа Европа, а донесоа бетонски столбови.

Колку вреќи пари СДСМ и ДУИ ќе украдат во име на столбот во Липково?

Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com