-6.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Влетала со автомобил и го скршила стаклото на канцеларијата на ЕУ

Најчитани вести

Утринава околу четири часот скопјанка која го управувала својот автомобил, од засега необјасети причини влетала и го скршила стаклото на канцеларијата на Европската унија во Скопје, пишува Сител.

Таа заедно со совозачаот ги помина барикадите и стигнала до зградата во која е сместена канцеларијата на ЕУ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com