18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Виктор Живојиновиќ ја покажа новата девојка

Најчитани вести

Помладиот син на Лепа Брена и Слободан Живојиновиќ, Виктор, синоќа на премиерата на „Лепа Брена проект“ се појави во придружба на неговата нова девојка Сандра Миљаковиќ. Двајцата ретко се појавуваат во јавноста, а пред две вечери, биле видени и на настап на брат му Стефан во Белград, пишуваат српските медиуми.

Сандра е студентка по српски јазик и литература, а професионално се занимава и со шминкање. Нивни блиски пријатели велат дека голем дел од времето го минуваат заедно и дека голема е шансата Сандра да биде идна снаа на Лепа Брена. Сандра неодамна се појави и во новиот спот на пејачот Ненад Алексиќ Ша.

Текстот Виктор Живојиновиќ ја покажа новата девојка е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com